вівторок, 22 вересня 2015 р.

Бестселери Агати Крісті

Клуб «Ліра» 
Її перу  належить більше 60 детективних романів, сотні оповідань і 16 п'єс. Її книги видані тиражем понад 4 млрд. примірників і перекладені більш ніж на 100 мов світу, її шедеври є найбільш публікованими після Біблії та творів Шекспіра. Вона   - Агата Крісті , стала одним із символів Великобританії.  
Почавши займатися творчістю, вона вже в першому романі описала пригоди свого найвідомішого персонажа Еркюля Пуаро, а також його проникливої колеги міс Марпл.  Роман «Таємнича пригода в Стайлз»,  який з'явився в 1920 році,  зробив письменницю неймовірно популярною.
 
Чергове засідання клубу «Ліра»  «Бестселери Агати Крісті»     районна бібліотека провела для учнів 9 класу гімназії №7   до  125-річного ювілею  Агати Крісті. Бібліотекар  ознайомила учнів із життям і літературною творчістю    однієї з найвідоміших у світі авторів детективної прози. Королева детективу Агата Крісті, названа батьками Мері Клариссою Міллер, народилася в графстві Девон 15 вересня 1890.

 Життя письменниці було сповнене суперечливих і неординарних епізодів, багато з яких знайшли втілення в її книгах.   Бібліотекар запропонувала  згадати найбільш яскраві  та неординарні моменти з життя королеви детектива.
Відмінність детективних романів письменниці полягає в її майстерному вмінні заплутати читача і направити його на невірний слід. Саме за таким принципом були побудовані її детективи «Вбивство в Східному експресі», «Нічна пітьма», «Багдадська зустріч», «Брами долі», «Що бачила місіс Макгіллікадді», «Вечірка на Хелловін» та інші. Крім того, Крісті — ще й відомий драматург. Її п'єси
неодноразово ставили в Лондоні. А в цілому твори письменниці стали сценаріями для безлічі фільмів. Найпопулярніший у світі твір британської письменниці  - "Десять негренят", який  вважається одним з найбільш комерційно успішних детективних романів за всю історію. Твір неодноразово ставили в театрі, по ньому зняли кілька фільмів.

Старшокласники відкрили  для себе нові факти з життя   королеви детективів,  перегорнувши сторінки її яскравої біографії.
На завершення усіх присутніх ознайомлено з  книгами, які знаходяться в бібліотеці, зокрема з багатотомним виданням із серії  «Библиотека приключений».     Запрошуємо всіх  бажаючих відвідати та долучитися до  надзвичайного світу «детективного» генія,  одного з найпопулярніших авторів ХХ століття  -  Агати Крісті.

Немає коментарів:

Дописати коментар