середа, 30 вересня 2015 р.

Бібліотечний урок «Книги, які збагачують мовлення»


Не зважаючи на перевагу електронних словників, енциклопедій читачі звертаються до друкованих видань, починаючи із «Словника української мови» нашого відомого земляка Б. Грінченка і до «Енциклопедії Сучасної України» (ЕСУ) – першої багатотомної енциклопедії, що правдиво, неупереджено й всебічно подає цілісний багатогранний образ України ХХ–ХХІ століть у особах, інституціях, поняттях.
Словники заслужено називають супутниками цивілізації. Вони допомагають не тільки правильно писати слова, визначати їхнє значення, пояснювати походження, а й розширюють кругозір, дають нові відомості з різних галузей знань.
Долучитися до мудрих довідкових видань школярам допоміг бібліотечний урок «Книги, які збагачують мовлення».
Разом з бібліотекарами ЦРБ учні Новоукраїнської ЗШ №4 познайомились з довідковою літературою, її видами, а різноманітністю, специфікою, можливостями,  правилами користування, значенням в житті людини, а також переглянули презентацію по даній темі.
Отримані знання закріплювалися практичними завданнями. Відповіді на питання можна було знайти в енциклопедіях, словниках, довідниках. Доповненням до уроку стала книжкова виставка на якій були представлені різні види довідкової літератури: енциклопедії, довідники, словники.

Немає коментарів:

Дописати коментар