четвер, 29 жовтня 2015 р.

Хроноскоп «Роки війни, віки пам'яті»


28 жовтня 2015 року відзначається День визволення України від фашистських загарбників згідно з Указом Президента України "Про День визволення України від фашистських загарбників" від 20 жовтня 2009 року... "з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні...".
У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї фашистської окупації, яка тривала 1225 днів та ночей до осені 1944 року. «Роки війни, віки пам'яті» таку назву мав захід присвячений визволенню України від фашистських загарбників, що був проведений для учнів  Новоукраїнського ДНЗ ПТУ №40    
Спеціально до заходу було організовано перегляд презентації про визволителів нашого краю та учасників Великої Вітчизняної війни. Екскурс в історію супроводжувався показом  документальних кадрів, хроніки та фотографій воїнів-визволителів. З екрану  звучали спогади ветеранів війни та колишнього в’язня концтабору Освенцим.
Ми складаємо шану всім борцям, які боролися з окупантами, за незламну стійкість і героїчний опір. Тому  пам'ять про тих, хто загинув, виборюючи волю і незалежність України на фронтах, у партизанських загонах, підпіллі, національно-визвольних формуваннях, пам'ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у таборах, гестапівських катівнях, від каторжної праці назавжди залишиться в наших серцях.
Захист Батьківщини – це святий обов’язок кожної людини. Такий висновок зробили для себе учні у ході заходу.

Немає коментарів:

Дописати коментар