неділя, 11 жовтня 2015 р.

День вчителяОдин з найбільш шанованих професійних свят звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів - День вчителя.  4 жовтня Україна відзначала день працівників освіти, а 5 жовтня -  Всесвітній день вчителя.
Саме в цей день  відбулося чергове засідання Вищої Народної Школи, яке і було  присвячене професійному святу вчителів .  
Сценарій заходу був різноплановий. Дубина Лариса Миколаївна та Максименко Валентина Дмитрівна організували привітання, вірші, пісні, гуморески  та подарунки.  Присутні на заході вчителі – ветерани  вітали один одного з днем працівників освіти, професії якій віддано кожним із них багато років.
Багато красивих щирих, добрих слів було сказано про вчителів, своїх наставників, колег, перших вчителів, викладачів, директорів шкіл, вчителів свої дітей та внуків. Згадували  про те, як змінив їхнє власне життя гарний учитель, пам’ять про якого вони зберегли, котрий запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому  зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.  
Чудовою нагодою в цей день стало відзначення славної дати Вчителя з великої літери  Ігнатенко Валентини Василівни, яка напередодні святкувала свій ювілей – 80річчя з дня народження. Те, що вона народилася 29 вересня напередодні дня вчителя,  дуже символічно.  Адже   вчитель — це було її покликанням і навіть стилем життя.  Купа дітей, котрі постійно крутилися навколо неї, — такі неспокійні  свята і будні вона щиро любила й досі згадує з приємністю. Серед  її випускників – люди найрізноманітніших професій, які, безперечно, досягли чималого успіху на своєму шляху. 
Цього дня багато було сказано про Валентину Василівну, адже ця приємна, скромна, ввічлива жінка скільки років віддала учительській ниві, викладала предмет математику, встигала і на роботі і вдома.  
Приємною несподіванкою було те, що на цей захід прийшли привітати багато гостей.
З вітальним словом перед вчителями виступили  завідуюча районного відділу освіти Тарасенко Тетяна Борисівна, голова райкому профспілки вчителів Стратонова Тетяна Іванівна, а також голова Новоукраїнської  районної організації ветеранів України А.К Кравченко  які вітали всіх вчителів – ветеранів  з професійним святом та Ігнатенко В.В. з почесним ювілеєм.
З вітанням до вчителів та ювіляра прийшла колишня учениця, Нікітченко Алла Леонідівна з учнями свого класу гімназії №7,  перша учениця і колега по роботі, вчитель математики Тикул Ольга Борисівна,  від педагогічного колективу  ЗШ №3колеги по роботі Сергієнко  Ніна Павлівна та Шведова Зінаїда Миколаївна, колишній завуч  Куркула Валентина Іванівна,  від імені 11-Б класу останнього випуску Валентини Василівни привітала Дзюбенко Тетяна. Свої вірші  ювілярші присвятила Різніченко Ніна Юхимівна.
Відвертість, щирість та доброзичливість панували  під час усього заходу. Завершилося свято теплою бесідою    ветеранів педагогічної ниви за чашкою чаю та смачним фуршетом.
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар