вівторок, 13 жовтня 2015 р.

Святкова година «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра»


Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто літ тому назад багато

І тим, хто нині з автоматом

Наш спокій береже і захищає,

Всю нашу велику родину,

Рідну землю свою-Україну

Напередодні Дня захисника Вітчизни, який співпадає з Днем українського козацтва (згідно з Указом Президента України) та християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці  в читальній залі Новоукраїнської  центральної бібліотеки  проведено святкову годину  «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра», учасниками якого стали  учні 8-11класів ЗШ №1.На захід були запрошенні воїни-  учасники АТО Михайлов Андрій Григорович, Стазілов Анатолій Григорович та працівник Новоукраїнської кримінально – виконавчої інспекції Стеценко Ірина Миколаївна.
Бібліотекар підготувала для школярів розповідь про історію свята, життя, звичаї та традиції українських козаків та їхню заступницю Пресвяту Богородицю. Під час заходу старшокласники  переглянули мультимедійні презентації «Козацтво»  та «З Україною в серці». Учасники АТО розповідали про важкі будні українських військових, котрі  сьогодні боронять землю від нападників. З їх розповідей  присутні  дізнались про  відчуття молодих людей під час перебування в зоні АТО,  про силу волі, вірність присязі та військовій службі. Ірина Миколаївна привітала бійців з  святом мужності, подарувала їм гарні побажання та  квіти.  Учасники заходу  вшанували хвилиною мовчання пам’ять «апостолів гідності», які віддали життя за Україну.
        

Запрошенні гості закликали молодь любити Батьківщину, поважати свої корені, пишатися волелюбним духом наших предків, виховувати у собі гордість за славетні здобутки українського народу.

Школярі познайомились з  переглядом літератури за темою зустрічі та зробили фото на пам'ять.

Немає коментарів:

Дописати коментар