середа, 11 листопада 2015 р.

Інформаційне досьє «Реформи в Україні-2015»

Для можливості вступу України в Європейський союз нашій країні необхідно провести ряд реформ. Україна може з користю застосувати досвід країн Східної Європи, які вже пройшли дорогу складних соціально-економічних реформ.
Саме про основні реформи, які потрібно провести Україні найближчим часом говорилося під час проведення бібліотечного дня в міській раді інформаційного досьє «Реформи в Україні-2015» . Під час обговорення даної теми присутні ділились своїм думками щодо проведення даних реформ в Україні, також обговорювали та ставили в приклад  досвід поляків. Серед багатьох реформ присутніх найбільш  зацікавило проведення пенсійної та податкової реформ. У свою чергу, учасники зустрічі обговорили адміністративно-територіальну реформу, стосовно функціонування в умовах децентралізації лікарень, закладів освіти, культури, районних служб,


громадських організацій та політичних партій, здійснення контролю над старостами, діяльність судової системи тощо. Присутні погодилися, що проведення реформ – це актуальне питання та висвітлили своє бачення реформування країни. По закінченню заходу всі учасники дійшли висновку, що реформи повинні відбуватися в умовах широкого інформування членів територіальних громад.

 
Немає коментарів:

Дописати коментар