пʼятниця, 13 листопада 2015 р.

Літературна палітра краю: огляд літератури

Українська мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші предки. Мова – живий організм, який розвивається за своїми законами. Це – нетлінний скарб століть, що передається від покоління до покоління і об’єднує минуле й прийдешнє. Це – спадкоємність не лише в межах роду, а й народу.
У рамках відзначення Дня української писемності і мови фахівці книгозбірні підготували книжкову виставку та перегляд літератури для учнів загальноосвітньої школи №1. 
З метою розширення знань підростаючого покоління про талановитих особистостей рідного краю до уваги присутніх були  представлені книги місцевих літераторів. Учні  познайомилися з біографією і творчим шляхом письменників - земляків - талановитої поетеси Поліни Коган, Станіслава Коляди, прослухали вірші Олександра Антоненка, Ірини Косих та інших молодих, талановитих письменників Новоукраїнщини.
Старшокласникам було презентовано  нову  збірку місцевих  поетів, «Новоукраїнка поетична»,  випушену  до Дня міста   - вже відомі вірші, і зовсім свіжі творіння, яких не бачив ще жоден читач, серед яких чудові ліричні поезії О.Антоненка, В.Логвіненко, І. Косих, А.Заборцева та інших, присвячені рідному місту.


Познайомились діти із книгами Анатолія Ковирьова, який на підставі історичних, архівних матеріалів та документів відтворює невідомі для широкого кола читачів сторінки з життя нашого краю. В його книгах вільно, популярно викладені фрагменти історії нашого міста.
На закінчення учні пригадали вислови відомих українських письменників про рідну мову.
Немає коментарів:

Дописати коментар