вівторок, 24 листопада 2015 р.

Літературні обрії "У храмі художнього слова…"

5 листопада в центральній районній бібліотеці вже вдруге, після тривалої перерви, зібралися учасники літературної студії «Ранок», аби поділитися власними напрацюваннями та послухати творчі доробки як уже знаних майстрів пера, так і письменників-початківців.
Шалений темп повсякдення, «інтернетоманія», банальна людська байдужість усе якісніше віддаляють кожного з нас від високого мистецтва. Не кожен може пригадати, коли востаннє тримав у руках книгу. На велике здивування того дня читальна зала ледь умістила всіх тих, хто все ж таки знайшов час та виявив бажання долучитися до учасників студії, хто наважився поділитися своїми роботами не в родинному колі, а виніс на широкий загал свої напрацювання, свій внутрішній світ…
Розпочалося засідання з презентації співголови студії Олександра Антоненка альманаху «Новоукраїнка поетична», випущеного до 245-річчя У храмі художнього слова…
від дня заснування м. Новоукраїнки. До цієї збірки ввійшли твори К.Нікітченко, Н.Андріяш, В.Логвіненко, С.Коляди, Н.Резніченко, О.Антоненка, О.Каєнка, Д.Войченка, В.Леви та інших.  Виступаючий подякував владі міста за допомогу в організаційних та фінансових питаннях, а також наголосив, що вже найближчим часом по одному примірнику даного альманаху буде передано до кожної шкільної бібліотеки. Також учасники дійства домовилися про відновлення емблеми «Ранку». Зокрема, директор районного краєзнавчого музею М.Гаращенко пообіцяв підготувати на наступну зустріч історичну довідку щодо діяльності літераторів району наприкінці минулого та на початку цього століття.
Наступною приємною сторінкою засідання став виступ земляка, знаного дослідника, письменника-прозаїка А.Ковирьова. Анатолій Іванович подарував районній бібліотеці 10 власних  книг, подякував організаторам за запрошення та побажав присутнім ніколи не зупинятися на досягнутому.
Далі, за кращими зразками «козацької» демократії, до слова запросили тих, хто вперше завітав на засідання літстудії, аби поділитися власними напрацюваннями.


Насамкінець О.Антоненко зачитав присутнім рецензію на альманах  члена Спілки письменників України А.Корінь «Із архівів п’ятнадцяти душ…», в якій пані Антоніна дала справедливу оцінку аматорській творчості новоукраїнських «самородків». Також у рамках музичної паузи Олександр Володимирович виконав власну пісню «Песня для маленьких деток и их родителей», чим неабияк «оживив» публіку та додав позитиву до загального враження.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар