четвер, 3 грудня 2015 р.

Інформаційна година «Добром людей серця зігріті»


На календарі грудень, і в перші дні цього місяця зими вся наша країна відзначає Міжнародний день інвалідів.
         Багато років поспіль Центральна районна бібліотека не залишає поза своєю увагою проблеми людей з фізичними вадами, через книги та живе слово допомагає їм не розгубитися в сьогоднішньому житті. Обмеження спілкування цієї категорії користувачів компенсується цікавими зустрічами, оглядами нової літератури, періодики, книгоношенням та інше.    
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району завжди привітно зустрічає своїх відвідувачів. І звичайно цей день не виняток. Працівники територіального центру інформували присутніх, щодо соціальної допомоги та послуг, які вони надають.

 Бібліотекою проведено інформаційну годину «Добром людей серця зігріті». Говорили про життя та головні якості людини - доброту в душі та уміння співчувати. Як закликав великий український філософ Григорій Скворода: «Люди, будьте людяними! Це наш перший обов`язок».  Це звернення філософа залишається актуальним і сьогодні.

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерними рисами українського народу. Міжнародний день інвалідів нагадує нам, що поруч живуть люди з обмеженими можливостями та люди поважного віку, які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними серед здорових співгромадян.

          Також присутнім було проведено огляд літератури нашого земляка, краєзнавця Анатолія Івановича Ковирьова, які автор подарував  бібліотеці.

Немає коментарів:

Дописати коментар