четвер, 3 грудня 2015 р.

Зустріч із працівниками військомату «Армія: проблеми та перспективи»

 

6 грудня — День Збройних Сил України. Традиційно в цей день ми вітаємо всіх військових, на яких покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність мають велике значення.  Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її рубежі і свій народ, це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги.
    Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.
З нагоди Дня Збройних Сил України  бібліотекар Новоукраїнської ЦРБ провела зустріч із працівниками Новоукраїнського райвійськкомату «Армія сьогодні: проблеми та перспективи» .
Військовий комісар, підполковник Мілінчук  В. А. говорив про завдання  військового комісаріату та висловив надію,  що спільними зусиллями ми встановимо мир у нашій державі.
Заступник військового комісара по роботі з особовим складом, капітан Ланецький В. А. зазначив, що справжня сила будь-якої армії полягає в доблесті та честі солдатів і офіцерів.  Патріотизм, самовідданість, мужність, стійкість, сміливість, бажання стояти до кінця за кожен клаптик рідної землі – риси, які характеризують сучасне українське військо. 
Бібліотекар привітала присутніх з наступаючим професійним святом та  побажала успіхів у військовій службі, подякувала  мужнім чоловікам і в їх особі всім, хто зі зброєю в руках  захищає нашу незалежність на сході України, побажала,  щоб в Україні якнайшвидше запанував мир.
     За допомогою  мультимедійної презентації присутні поринули в історію українського війська, згадали славні традиції княжих дружин Русі, Запорізьких козаків, які протягом тисячоліть нарощували бойову славу України.  Також військовослужбовці переглянули відео «Топ-5 зразків української зброї» та відео «Армія 2015».

 

Немає коментарів:

Дописати коментар