вівторок, 12 січня 2016 р.

Арт - проба: "Малюнок мишкою"

Цікаву  арт - пробу: "Малюнок мишкою"  з учнями  ПТУ  провела  бібліотекар ІРЦ.

Paint - досить популярна програма, але назвати її серйозним програмним продуктом для створення зображень, складно. Швидше вона для новачків, які освоюють подібні системи. Основні засоби цієї програми - олівець, пензлик, розпилювач.

Арт - проба: "Малюнок мишкою" проведена для учнів, щоб ознайомити зі складом  та роботою графічного редактора „Paint”;
-     навчити учнів користуватися графічним редактором: створювати малюнки та змінювати вже створені;
-     розвивати вміння логічного мислення, спостережливість, увагу, розвивати навички, уміння при роботі, технічне мислення і здібності учнів;
-     виховувати інтерес до інформатики, комп’ютерну грамотність, виховувати працелюбність, бережливість.
Отже, учасники заходу  зрозуміли, що  Paint – це графічний редактор, який використовується для зручності виконання завдань, що безпосередньо пов’язані зі створенням малюнку чи будь-якої схеми, що виконується за допомогою графічного редактора. Всі з великим захопленням  опановували навики роботи в програмі "Paint". Вони вчилися вибирати пензлі для малювання, налаштовувати кольори, вибирати та встановлювати різні фігурки та знаки. Присутні зрозуміли, що відповідно, вміючи зображати бажане на звичайному аркуші паперу, вони  без зусиль зроблять  це в Paint. Потрібно тільки

вибрати  потрібний інструмент, на палітрі вгорі, який вказуєте той колір, який  потрібен, і користувачі  створювали  від руки зображення уявляючи, що білий фон - це аркуш паперу. Для закріплення знань користувачі мали можливість намалювати свої малюнки, а деякі учасники  до свого малюнка написала ще й декілька віршованих рядків.

Після створення свого малюнку його необхідно зберегти і можна виводити на друк, та використовувати замість фону робочого столу.

Немає коментарів:

Дописати коментар