четвер, 21 січня 2016 р.

Година історичної пам’яті «Вічний день єднання»   Соборність України - одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У слові «соборність» ми чуємо слово «собор».Ще великий український класик Олесь Гончар закликав: «Бережіть собори душ наших!».


   
З нагоди цієї події за участі заступника Новоукраїнської районної ради Талашкевича О. М. та директора Краєзнавчого музею Новоукраїнського району Гаращенка М. О. було проведено годину історичної пам’яті на тему: «Вічний день єднання» для учнів Новоукраїнської гімназії №7.

Зустріч була присвячена відродженню України, Дню соборності нашої держави. Адже, людина народжується і отримує в спадщину саме дороге – Батьківщину. Її не обирають, вона, як і мати – наша доля.Бібліотекар  розповіла молоді про «поняття соборності» та її розвиток на історичних етапах.  Присутні мали можливість  обговорити тернистий шлях України до соборності, процеси державотворення та формування територій української незалежної держави, а також ознайомитися із матеріалами  тематичної книжкової виставки «Соборна. Вільна. Сильна»

Немає коментарів:

Дописати коментар