вівторок, 2 лютого 2016 р.

Калейдоскоп рекомендацій "Щоб життя не пройшло даремно"


Клуб «Підліток»


Ми живемо у суспільстві, невід’ємною реальністю якого стала епідемія ВІЛ – інфекції та СНІДу. І не можемо продовжувати  ігнорувати проблему ВІЛ/СНІДу і думати, що вона не торкнеться нас.
       Інколи людина, не до кінця усвідомлюючи наслідки безпечного відношення до свого життя і здоров’я, наражає себе та своїх рідних на великі неприємності та небезпеки, які закінчуються порушенням здоров’я, а часто і його повною втратою. Таке зло – шкідливі звички та неправильний спосіб життя.
    Вирішення проблеми збереження власного здоров’я закладено в самій людині. Період самого високого ризику виникнення шкідливих проявів, асоціальної поведінки та звикання до наркотиків припадає на початок юності, коли у підлітків відбувається активне становлення дорослості, - фізіологічної і суспільної, закладаються моральні основи майбутньої зрілої людини, здійснюються вибір напрямків діяльності у професійній , соціальній, особистісній сферах.
     Молода людина досить часто опиняється сам на сам з потоком найрізноманітнішої інформації, необхідністю навчатися, спілкуватися, будувати людські стосунки, вирішувати масу життєвих проблем  в яких у неї немає позитивного, а то і в загалі ніякого досвіду.
   

Саме тому морально- правововий  клуб «Підліток» проводить просвітницьку роботу  по попередженню шкідливих звичок серед підростаючого покоління, сприяє розвитку позитивних якостей особистості, стимулює до здорового способу життя через залучення дітей до активного читання, до участі у різноманітних творчих акціях бібліотеки, та тісно співпрацює з вчителями, лікарнею ,юстицією,  правоохоронними органами.

В рамках   чергового засідання клубу «Підліток» проведено захід  для учнів ДНЗ ПТУ №40. Бібліотекар розповіла учням  про  проблеми залежності від  куріння, алкоголю, наркоманії  та ін.  серед дітей та молоді. «Наркотики, як соціальна проблема суспільства", «У чому виявляється дія наркотичних речовин на людський організм і психіку",  "Профілактика шкідливих звичок" – теми для обговорення на цьому заході, метою якого  було   виховання  в учнів негативного  ставлення до вживання алкогольних напоїв, сигарет та наркотиків,  а також бажання і вміння вести здоровий спосіб життя. В кінці заходу учні  підсумували, що шкідливі звички роблять непоправну шкоду здоров'ю, а особливо молодому організмові.
Життя - це багатство, не розтрачуйте  його. Проживіть його так, щоб мати користь, а не розтринькувати час даремно.

 

  

Немає коментарів:

Дописати коментар