вівторок, 2 лютого 2016 р.

Практичне заняття «Робота з інформаційно – пошуковими системами в Інтернет»


У наш час дуже поширеними стали новітні технології: комп’ютер сьогодні є майже в кожному будинку. Звичайно, розповсюдженим став і Інтернет. Всесвітня павутина простягнулася скрізь, в неї потрапили і дорослі, і діти…
Тож з метою набуття нових знань користувачами  та  надання практичної допомоги в користуванні мережею Інтернет  в інформаційно-ресурсному центрі ЦРБ проведено практичне  заняття «Робота з інформаційно – пошуковими системами в Інтернет ».
Інформаційний блок заходу містив інформацію про те, що на даний час  Інтернет об'єднує сотні мільйонів серверів, на яких розміщені мільярди різних сайтів і окремих файлів, що містять різного роду інформацію. Це мережа доступу до системи інформаційних послуг й електронних інформаційних ресурсів.
Присутні дізналися про впровадження Інтернет-технологій  в життя людини, різноманітні прийоми пошуку інформації в Інтернет. Щоб  переглядати інформацію в Інтернет потрібно мати як мінімум одну програму, що називається браузер. Серед найпоширеніших вони відмітити такі браузери, як: Internet Explorer, Opera,  Mozilla Firefox та ін.
Під час заняття користувачі мали можливість створювати пошук за відомою адресою. Необхідні адреси брали із довідників, а знаючи адресу,  вводили  її в адресний рядок Браузера.  Також мали змогу переслати електронні повідомлення з одного комп'ютера на іншій та засвоїли, що за допомогою Інтернету можна спілкуватися, читати книжки, дивитися фільми та ін.
На  думку присутніх, Інтернет –  це добрий помічник у всьому, треба лише навчитися сортувати інформацію та не нехтувати живим спілкуванням, заняттями спортом та іншими корисними  справами.
Проведення подібних заходів має велике значення, оскільки вони вкотре демонструють: бібліотека є важливою соціальною інституцією, яка в усі часи була і залишається показником духовного та інформаційного розвитку суспільства.

Немає коментарів:

Дописати коментар