середа, 24 лютого 2016 р.

Прес дайджест «Періодика – на всі смаки»

У 2016 році центральна бібліотека Новоукраїнського району  може порадувати своїх користувачів  широким і цікавим вибором періодики.
Зроблено підписку на 36 назв періодичних видань:  17 назв газет та19 назв журналів. Саме про ці видання говорилося в прес дайджесті «Періодика – на всі смаки» при проведенні бібліотечного дня в міській раді, працівники бібліотеки надали інформацію про надходження періодичних видань до центральної районної бібліотеки. Адже не всі читачі бажають дізнаватися новини з Інтернету, особливо старше покоління користувачів, які звикли брати до рук улюблену газету чи цікавий журнал. В межах виділених коштів ми намагалися сформувати підписку на будь – який смак.  Дійсно бібліотека йде назустріч своїм користувачам і по можливості робить підписку щоб задовольнити попит на всі  смаки.  Присутні мали змогу перереєструватися і ознайомитися з періодичними виданнями, які їм сподобалися.
Науково обґрунтований факт : регулярне читання періодичних видань рано чи пізно дає відчуття, серйозного впливу на читача. Людина починає дивитися на світ по-іншому, помічати безліч нових фактів про події, про які вона раніше ніколи не замислювалася. Тобто, газета – не тільки джерело інформації, вона ще й виховує нас із вами, будить трудову енергію та творчі сили.
Завітавши до центральної бібліотеки користувачі можуть знайти для себе багато нової і корисної інформації з різних питань різногалузевої преси.
Інформацію про події на території Кіровоградщини, місцевими новинами та культурними подіями нададуть користувачам обласні видання: газети «Україна – центр», «Кіровоградська правда», «Народне слово», «Нова газета». Свого читача найдуть газети «Бабушка», «Водій – авто», «Домашній адвокат».  Не кожен житель нашого міста мав змогу виписали районну газету «Новоукраїнські новини» додому, тож ознайомитися з її номерами зможе завітавши до читальної зали бібліотеки. Бібліотека має також електронний каталог описів статей з краєзнавчих періодичних видань (КРКК) починаючи з 2008 року. Тож відомості про необхідну вам статтю можна відшукати також за допомогою даного електронного каталогу.
Серед користувачів великою популярністю користуються також видання України – газети «Аргументы и факты», «Бульвар Гордона», «Вечерка», «Голос України», «Комсомольська правда в Україні», «Культура і життя», «Московський комсомолець», «Урядовий кур’єр», «Факты и комментарии», «Юридическая консультация».
Не менштй попит мають і періодичні видання – журнали.
         Журнал «Дивослово» пропонує статті з актуальних питань мовознавства й літературознавства, матеріали олімпіад, конкурсів, мовні консультації, рецензії.
       «Позакласний час» -  науково-методичний журнал, на сторінках якого можна прочитати про новини шкільного самоврядування, знайти сценарії шкільних свят, конкурси, мандри, розваги.


Чарівне жіноцтво має змогу провести своє дозвілля з журналами  «Жінка», «1000 секретов», «Добра кухня», «Добрые советы», «Подружка», «Життя і жінка»,  «Жінка», «Лиза».
Іти в ногу з часом, бути в курсі технічних IT новинок  допоможе  журнал «Компютер».

«Отдохни», «Однокслассник», «OOPS» - сучасні журнали для підлітків.  На сторінках  журналів можна знайти інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми: кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт, психологічні тести, анекдоти, конкурси, оповідання й повісті, гороскопи.
В читальній залі бібліотеки бажаючі зможуть задовольнити всі свої інформаційні, освітні та культурні потреби. То ж чекаємо на Вас!


Немає коментарів:

Дописати коментар