четвер, 25 лютого 2016 р.

Година корисних порад «Секрети довголіття»


ВНШ

Життя – це багатство, яке дається кожному з нас. І кожна людина хоче прожити своє життя ідеально. Разом з тим, життя невблаганно вислизає від людини, та так, що вона цього зовсім не помічає.
          Бібліотекарі центральної бібліотеки Новоукраїнського району гостинно приймали  людей, в яких за плечима поважний вік. Здоров’ю людини та секретами довголіттю була присвячена чергова зустріч вчителів – ветеранів  під час проведення години корисних порад «Секрети довголіття».
         Науково доведено, що позитивне ставлення до життя, оптимізм, гарна родина, щирі друзі та уміння жити у гармонії з собою і оточуючим світом продовжує вік людини. Про це говорилося під час проведення заходу.
         
Присутні погодилися, що до загальноприйнятих секретів довголіття вважаються: відмова від шкідливих звичок, збереження фізичної активності, правильне харчування,  праця, здоровий сон та відпочинок.

                   Важливим моментом є і розумова активність людини. Присутні підтвердили, що інтелектуальні ігри, розгадування кросвордів сприяє продовженню життєвого циклу. Тож мали змогу взяти  участь у розгадуванні загадок.
        
Також на  цьому заході вчителям – ветеранам були презентовані  нові  сучасні книги, які надійшли до бібліотеки в рамках регіонального бібліотечно-патріотичного проекту «Єдина країна – Единая страна»,  який реалізується не лише в обласному центрі, а й у семи містах та районах області, в тому числі і в Новоукраїнці.

 Зустріч закінчилася запашним чаєм та солодощами приготовленими самими учасниками заходу. 


Немає коментарів:

Дописати коментар