четвер, 4 лютого 2016 р.

Інформаційний коктейль «Нетрадиційні свята»


ВНШ 
28 січня відбулося чергове заняття Вищої Народної Школи . Відрадно, що незважаючи на непогоду, ожеледицю на заняття  прийшли майже всі слухачі поважного віку. Засідання було присвячене  маловідомим, але напрочуд цікавим святам  і знаковим датам .
Присутні слухали про те, що крім улюблених традиційних свят, кожного року можна відзначати непомічені раніше Дні моря, сонця, снігу, шоколаду й кави, музики й танго, друзів, обіймів і поцілунків. Також дізналися про найпоширеніші, найцікавіші  свята котрі відзначають у різних країнах світу.
Нам, що звикли до своєї культури, свята інших народів  інколи здаються дивними. У низці свят, властивих тим або іншим народам є воістину дивовижні і незвичайні свята, які проходять в формі змагання, більше нагадують народні гуляння, адже перемоги  в них не такі важливі, учасникам набагато цікавіше добре відпочити і просто поспілкуватися. 
День пірата, свято сиру, фестиваль фарб, свято кидання гарбузів, свято людей – птахів,  мавпячий банкет, битва томатами, апельсинове побоїще – ось невеликий перелік цікавинок з якими познайомилися  слухачі ВНШ.
Корисним доповненням інформаційного коктейлю стали розповіді самих учасників заходу,  які пригадали немало цікавих незвичайних свят – день жінок, день блондинок, день кішок, день млинців, день граненого стакану,  день бабака та ін.
Цього ж дня присутні привітали найстаршу слухачку ВНШ Яценко Надію Кузьмівну, яка нещодавно відсвяткувала своє день народження, бажали довгих років життя, натхнення, а саме важливіше здоров’я, читали  вірші присвячені їй, зачитали наказ за яким потрібно жити,  адже ця маленька, добра жіночка, яка працювала весь свій вік вчителем не пропускає жодного заняття ВНШ і є читачем бібліотеки  багато років.

Немає коментарів:

Дописати коментар