неділя, 7 лютого 2016 р.

Палаццо книг «Шедеври літератури світу»

Клуб «Ліра»

Чергове засідання літературно-мистецького клубу «Ліра» - палаццо книг «Шедеври літератури світу» було приурочене до ювілейних дат  зарубіжних письменників. Вже вкотре його учасниками стали старшокласники гімназії №7 разом з вчителем зарубіжної літератури Каєнко О.В.
Бібліотекар  провела бібліографічну мандрівку  та ознайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом ювілярів: Джека Лондона, американського письменника; Ернеста Теодора Амадея Гоффмана , німецького прозаїка, композитора, художника; Ромена Ролана, французького письменника; Шарлотти Бронте, англійської письменниці;  Михайла Булгакова , російського письменника, українського драматурга, уродженця м. Києва;  Теодора Драйзера, американського всесвітньо відомому письменника;  Герберта Джорджа Уеллса, англійського письменника-фантаста.
Присутні на заході поринули в ті далекі роки, коли   жили і творили          всесвітньо відомі письменники зі своїм особливим стилем, неповторною манерою письма, оригінальною проблематикою. Життя  кожного з них було непередбачуваним, мало багато злетів та болючих падінь. Проте воно точно було непересічним та цікавим, а погляди письменників будуть цікавити багато поколінь.  Під час заходу   учні доповнювали  розповідь,  ділились  цікавими фактами із життя ювілярів, які їм запам'ятались.
Доторкнутися до дивовижного та яскравого світу художнього слова  митців,  краще пізнати багатогранні особистості, якими постали перед учнями постаті письменників: і як оригінальний письменник, і як неперевершений казкар, і як талановитий композитор та диригент, і як своєрідний художник та декоратор  як завжди допоміг О.В. Каєнко.
Доповненням до розповіді про літераторів стала тематична викладка «Письменники –ювіляри – 2016», на матеріали якої було звернуто увагу молоді. А більш детальніше ознайомитись з постатями та творчістю талановитих геніїв світової літератури  бібліотекар запросила молодь завітати до центральної бібліотеки.
Захід   був спрямований на підтримку читання, інтелектуального розвитку юнацтва та молоді.  Учасники познайомилися з новими та пригадали  уже знайомі цікаві книги та фільми, які поставлені за творами ювілярів, отримали приємні враження.
Немає коментарів:

Дописати коментар