четвер, 17 березня 2016 р.

17 березня день визволення міста Новоукраїнка від німецько-фашистських загарбників!

Ця дата завжди буде для нас днем молитовної пам'яті про мільйони загиблих, які стали жертвами однієї з найжахливіших війн людства. Для міста Новоукраїнка вона - завершення неймовірних страждань, величезних труднощів і надлюдських випробувань, які принесла із собою війна. Цій визначній події передувала героїчна боротьба наших визволителів на фронті і в тилу. У боях за звільнення нашого міста воїни віддали найдорожче що мали -  життя. 

      Знаючи, пам'ятаючи і шануючи минуле центральна районна бібліотека спільно з працівниками Краєзнавчого музею Новоукраїнського району провела день пам'яті «Війна ударила зловісними громами» для учнів «ДНЗ ПТУ№40 м. Новоукраїнка», присвячений 72-й річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників.
Бібліотекар разом з директором музею розповідали про етапи визволення  міста та району, про тих, хто поліг на полі битви, визволяючи наше місто, про тих, хто живе досі серед нас, потребуючи чуйності і уваги.
Молоде покоління повинно пам’ятати, що свобода Батьківщини оплачена життям мільйонів людей. Згадали і наших земляків, які відстояли честь і свободу нашої вітчизни в лиху годину війни. Нехай же їх імена залишаться в довічній вдячності нащадків.
Вічна пам'ять і невмируща шана тим, хто віддав життя за визволення м. Новоукраїнки від німецько-фашистських загарбників!

Немає коментарів:

Дописати коментар