середа, 30 березня 2016 р.

«Туберкульоз: шляхи зараження і запобігання »

Клуб «Підліток»
24 березня — Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз,  саме в цей день у 1882 році доктор Роберт Кох відкрив туберкульозну бацилу..
На черговому засіданні  клубу  «Підліток»для старшокласників Новоукраїнської ЗШ №1  проведено  годину застереження  «Туберкульоз: шляхи зараження і запобігання ».
Присутні почули  про те, що туберкульоз сьогодні це не тільки інфекційна хвороба, а й соціальна проблема, адже кількість хворих на цю недугу в Україні збільшується щороку на 40 тисяч. Тож актуальність цієї проблеми є надзвичайно гострою. В ході заходу учні отримали відповіді на численні запитання, а саме: - які симптоми дозволяють припустити у людини туберкульоз; - які органи вражає ця хвороба;- для чого потрібна проба Манту;- чи виліковується туберкульоз;- що чекає на хворого у разі його відмови від лікування та інші.      
Бібліотекар зосередила увагу слухачів на чинникові поширення інфекції й на тому, як уникнути захворювання. Адже зараз дуже важливо кожному пересічному громадянину знати про підступність туберкульозу, та  як запобігти цьому захворюванню,а також  про сприяючі фактори захворювання, перші ознаки і коли потрібно звернутись до лікаря. Під час проведення заходу було продемонстровано мультимедійні презентації «Що таке туберкульоз» та «Профілактика туберкульозу».
Звертаючись до присутніх бібліотекар  наголосила на тому, що наше здоров'я - в наших руках. Вчасний профілактичний огляд, дотримання правил гігієни, здоровий спосіб життя - запорука гарного здоров'я.


Немає коментарів:

Дописати коментар