середа, 30 березня 2016 р.

Профістарт «Сузір’я професій»


Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Радимося з батьками, вчителями, сперечаємося з друзями. Вивчаємо довідники, намагаємося все врахувати, дізнатися як можна більше про майбутню професію...

Професія – від латинського «оголошую свою справу». Спеціальність – це підвид професії, який зумовлюється подальшим розподілом праці в рамках однієї професії.
Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки вірно Ви оберете свій життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві Ви будете займати. Тож саме для учнів 11 класу гімназії №7,  які ще не визначилася з вибором майбутньої професії  та з метою інформування молоді про різноманітність професій, знайомства з професіями, які користуються попитом на ринку праці, навчальними в закладами України та Кіровоградщини ЦРБ  проведено  профорієнтаційний захід «Сузір’я професій». Під час проведення заходу присутні отримали  поради щодо вибору майбутньої професії  і мали можливість визначитись з подальшим шляхом професійної реалізації .
Бібліотекар продемонструвала презентації  та відеоролик  з описами професій, які користуються попитом у роботодавців  та допоможуть самовизначитись  у відповідності до нахилів та здібностей учнів. Увага учасників заходу була акцентована на різноманітність ресурсів мережі Інтернет, де можна знайти потрібні сайти,  методик і методів, щоб допомогти людині у непростому виборі майбутньої професії. Корисною для присутніх стала інформація та візуальне знайомство з сайтом «Інформаційна система «Конкурс»,  де зібраний та упорядкований весь матеріал, який  рекомендований  всім, хто виявляє інтерес до вступної кампанії 2016 року.      

На закінчення заходу  кожен учасник отримав інформаційний буклет з корисною  інформацією та  порадами .
Дітям було цікаво, їх захопили нові враження щодо питань, які вони здається вже чули, але які були висвітлені в новій, цікавій та доступній формі.
Маємо надію, що проведений  захід  був  корисними для старшокласників  і вони зроблять правильний вибір у житті.

Немає коментарів:

Дописати коментар