середа, 22 червня 2016 р.

Кіноетюди «Буковинський геній»

Ббібліотеки вже давно стали місцем, де можна цікаво, корисно, а головне - весело провести свій літній відпочинок. І не обов’язково з табором відпочинку, але й просто завітавши з друзями до бібліотеки
    Під час літніх канікул до  бібліотеки користувачі приходять цілими компаніями. Але навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!
Протягом літа  наша бібліотека активно співпрацює з районним центром дитячої та юнацької творчості.    
1 червня, в перший день літа,  в Міжнародний день захисту дітей ,   в читальній залі  бібліотеки відбувся інтелектуальний турнір допитливих, в якому змагалися команди шкіл міста. 
А 15 червня  до нас  завітали вихованці  четвертого загону дитячого мовного табору «Веселка» . Для них відбулась екскурсія-знайомство, яка включала: подорож  відділами бібліотеки, перегляд матеріалів книжкових виставок,  презентація  нових цікавих журналів.
До 75-ти річчя з дня народження  відомого українського актора, режисера, сценариста   Івана Миколайчука проведено кіноетюди «Буковинський геній».  Діти ознайомилися  з життєвим та творчим шляхом відомого українця.
 
Він прожив усього 46 років. За цей час встиг знятися у трьох десятках стрічок, написати майже десяток сценаріїв та попрацювати режисером.

Іван Миколайчук народився у Чернівецькій області в селянській родині. У нього було ще 12 братів та сестер. В кіно дебютував, коли вчився в київському інституті Карпенка-Карого. Згодом, виконує роль молодого Тараса Шевченка у фільмі Володимира Денисенка "Сон". Ця робота і приносить перше визнання.
Одночасно Миколайчук виконує одну з головних ролей у фільмі Сергія Параджанова "Тіні забутих предків". Стрічка мала шалений успіх — здобула десятки міжнародних нагород та призів на кінофестивалях.
Новий етап творчості Миколайчука починається на початку 70-х. У фільмі "Білий птах з чорною ознакою" Юрія Іллєнка він виступає не лише як актор, але й сценарист.
Одна з найколоритніших ролей Івана Миколайчука — козак Василь у фільмі "Пропала грамота".
Присутні   переглянули відео фрагменти з кінофільмів «Пропала грамота»,  «Анничка», відео «Обличчя української історії», «Два кольори», познайомились з оглядом літератури «Чарівник екрану – чарівник слова»

Немає коментарів:

Дописати коментар