четвер, 23 червня 2016 р.

Інформаційне рандеву «Бобові продукти та яблука: користь, шкода, калорійність»

Заняття ВНШ 

Вища Народна Школа  продовжує працювати. Незважаючи на погодні умови,  літо, спеку, слухачі активно відвідують заняття.
На літні місяці заплановано провести заняття присвячені здоровому способу життя, корисним продуктам, як вилікуватися та позбутися хвороб .      

Наше здоров’я багато в чому залежить від того, що ми їмо. Адже з їжею ми отримуємо енергію і поживні речовини. Сучасними дієтологами названі найкорисніші продукти в харчуванні людини, адже  тема здорового харчування цікавить людей поважного віку.  Серед них бобові культури та яблука.  Тому в червні місяці бібліотекарі для слухачів ВНШ  підготували інформаційне рандеву «Бобові продукти та яблука: користь, шкода, калорійність». Мова йшла про корисні властивості, правила вживання, калорійність, як готувати та правильно зберігати ці продукти, щоб вони приносили користь.
Слідуючою сторінкою заняття була інформація Л.М. Дубини про стреси. У сучасному житті стреси переживають всі. Вони впливають на поводження людини, її працездатність, здоров'я, взаємини з навколишніми й родиною.       Стрес - це напружений стан організму людини, як фізичний, так і психічний. Саме про види стресів, причини виникнення, способи виходу з нього  та методи профілактики теж прослухали слухачі.
Побажавши один одному  міцного здоров’я,  сподіваємося, що відтепер, присутні будуть намагатися уникати стресів та  використовувати отриману інформацію собі на користь!

 


Немає коментарів:

Дописати коментар