середа, 22 червня 2016 р.

Година скорботи «Вогонь війни у пам'яті навічно»

Недільний  ранок  22 червня  1941  року  трагічною сторінкою  увійшов у життя  мільйонів українців. У цей день  розпочалася найжахливіша  війна в  історії  нашого народу,  яка  забрала життя кожного  п’ятого  співвітчизника.
День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.
Тож, в рамках трагічної дати, сьогодні  бібліотекою проведено для учнів ПТУ – 40годину скорботи «Вогонь війни у пам'яті народній» .
Хвилиною мовчання присутні  вшанували пам'ять дідів і прадідів, які ціною власного життя врятували світ і своїх майбутніх нащадків та запевнили, що будуть пам'ятати про тих, хто поклав життя за свою країну. Вічна пам'ять і слава загиблим! А Україні — Перемоги і Миру!
Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях.
Також, напередодні Дня  скорботи і вшанування  пам’яті  жертв  війни в центральній бібліотеці Новоукраїнського району  у читальній  залі  для користувачів бібліотеки  організована  тематична  викладка літератури                  « Червень сорок першого…». На ній представлено чимало цікавих  книг, присвячених Великій Вітчизняній війні, зокрема початку  війни  в Україні. Бібліотекарем  для учнів проведено огляд літератури по цим книгам.

Немає коментарів:

Дописати коментар