вівторок, 23 серпня 2016 р.

Година державності «Ти будеш жити Україно, країно щастя і добра»

    

    Україна – наша земля, рідний край. Наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і талановитими людьми.
     24 серпня Україна  святкує 25 річницю проголошення незалежності. Період розбудови незалежної України почався з прийняттям 16 липня 1990 р. Верховною Радою УРСР Декларації про державний суверенітет України, та продовжився прийняттям 24 серпня 1991 р. Акта проголошення незалежності України. Закріпив незалежність України Всенародний референдум від 1 грудня 1991 р.

         З нагоди ювілейної дати центральна бібліотека Новоукраїнського району для працівників територіального центру  соціального обслуговування  пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Новоукраїнського району провела годину державності «Ти будеш жити Україно, країно щастя і добра», на якій було наголошено на вагомому значенні свят Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.


      Учасники заходу пригадали героїчний шлях українського народу  до здобуття самостійності та здійснили  інформаційну мандрівку в славні періоди історії нашого народу, пригадали найважливіші історичні дати та події від проголошення незалежної України до сьогоднішніх днів.
   Наступною сторінкою заходу стала розповідь про державні національні та народні символи України.
    Загальнолюдські цінності завжди об’єднували і сім’ї, і нації, і держави. Сьогодні ніщо не може зупинити відродження національного духу всім нам треба плекати у серці любов до нашого міста,  своїх рідних, до духовної і культурної спадщини нашої Батьківщини.


      І наостанок бібліотекар познайомила присутніх з новими іменами в українській літературі: С.Жадан, М. Матіос, І.Роздобудько,Л.Дереш, Л.Дашвар,В. Пеунов, О.Угляренко, Ю.Винничук, А. Ковирьов та інших та запропонувала вибрати  книгу на свій  смак.Немає коментарів:

Дописати коментар