вівторок, 20 вересня 2016 р.

Інформаційний урок «Програми для читання електронних книг у форматах»


Електронна книга  – це вузькоспеціалізований компактний пристрій, призначений для відображення електронного видання, яке знаходься в пам’яті пристрою у відповідному форматі. Щоб з’ясувати  у якому форматі скачувати книги, і який з них краще вибрати для користувачів ІРЦ проведено  урок «Програми для читання електронних книг у форматах».
 
Звичайно, ми зупинилися лише на найпопулярніших форматах, які найбільш часто зустрічаються. Крім них можна відзначити DJVU, PDF, DOC, MOBI та інші. Всі вони мають свої плюси і мінуси. Зупиняти свій вибір на певному форматі слід виходячи з того, який формат ваша електронна книга підтримує найкраще. Слухачі впевнилися, що оптимальний варіант — це читати книги в тому форматі, який є «рідним» для пристрою.
Якщо ж сподобався певний формат, а твір не можна знайти в іншій версії  то цілком можливо  встановити на електронну книгу програму, що дозволяє його переглядати або конвертувати документ. Вибір книг в електронному форматі економить час і кошти.
           На кінець заняття присутні з’ясували, що завантажити книгу  можна в різному форматі, яких величезна безліч і  що популярність електронних книжок набирає обертів з дня на день.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар