четвер, 22 вересня 2016 р.

Тероризм:поняття, заходи боротьби та профілактика


клуб «ПідлітокТероризм - суспільно небезпечна діяльність, яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров'я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.
        
 З метою  мінімізації ризиків  для людського життя в ситуації  терористичного акту, забезпечення належного рівня безпеки, ліквідації наслідків таких ситуацій, роз’яснення  правильного поводження, якщо така ситуація настане, бібліотекар   центральної районної бібліотеки в рамках  засідань клубу «Підліток» для учнів гімназії №7  провела  урок застереження «Тероризм:поняття, заходи боротьби та профілактика ». Учні отримали інформацію   про тероризм, про те, як і де  можна натрапити на небезпечну «іграшку», про види вибухових пристроїв, як їх легко розпізнати за зовнішнім виглядом, як себе вести в  натовпі і як діяти відповідно до ситуації та ін.

У заході взяли участь  інспектор Новоукраїнського відділу поліції Куценко Наталя Петрівна та фахівець Новоукраїнського районного відділу кримінально – виконавчої інспекції  Бліндул Валентина Володимирівна. Наталя Петрівна  провела  інструктаж та пояснювальну бесіду про : порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек; як потрібно поводитися  в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. Валентина Володимирівна провела « Соціологічне дослідження проблеми тероризму» у формі « запитай - почуєш відповідь».
Також в  бібліотеці,  оформлено ілюстративну виставку    «СТОП тероризм », біля якої  для відвідувачів проведено роз'яснювальні бесіди, огляди матеріалів, представлених  на них. 
Учні  уважно прослухали інформацію, активно включалися в обговорення даної проблеми. На закінчення заходу діти пообіцяли, що будуть уважними  та обачними в цей непростий для України час.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар