вівторок, 25 жовтня 2016 р.

Година здоров’я «Молодь в оманливому світі спокуси»
У давні часи пристрасть людей до наркотиків, алкоголю та куріння  розцінювалася вкрай негативно. Але розповсюдження їх тривало. У тенета потрапляли все нові прошарки населення. Фактично так почали розповсюджуватись наркоманія, алкоголізм та тютюнопаління – тяжкі соціальні хвороби, які майже не піддаються лікуванню. Саме тому ця проблема актуальна і в наш час.
Новоукраїнська центральна районна бібліотека  провела годину здоров’я «Молодь в оманливому світі спокуси» для учнів  ДНЗ ПТУ №40.
У процесі заходу  бібліотекар  розповіла  студентам причини та наслідки куріння, наркоманії та алкогольної залежності. Також вона наголосила присутнім, що ці хвороби є могутнім чинником соціальної дезорганізації, руйнівним соціальним злом, винятково серйозною загрозою функціонуванню суспільного організму.
На завершення бібліотекар  провела  тестування за допомогою кольорових стікерів  серед студентів, щоб  можна було  виявити чи ведуть вони здоровий спосіб життя.
Присутні уважно слухали інформацію, ставили  бібліотекарю запитання, брали участь в обговоренні, адже дана інформація була  для них корисною та цікавою.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар