середа, 26 жовтня 2016 р.

Година слави « Пам'ять і біль України»28 жовтня відзначається чергова річниця знакової для України події — визволення нашої землі від фашистських загарбників. Час йде, все змінюється — як взаємини між країнами-сусідами, які колись воювали пліч о пліч проти німецьких загарбників, так і історичні наголоси, які залежать від політичного сьогодення. Тим важливіше стає національно - патріотичне виховання молоді, формування у неї обізнаності та пошани до власної історії.
     
Знаючи, пам'ятаючи і шануючи минуле центральна районна бібліотека провела годину слави « Пам'ять і біль України»   для учнів «ДНЗ ПТУ№40 м. Новоукраїнка»,  присвячену визволенню України від німецько-фашистських загарбників.  Під час заходу бібліотекар познайомила учнів зі сторінками історії періоду Другої світової війни,  про роки окупації в Україні,  а також про найважливіші наступальні операції на території України  та про основні етапи визволення українських земель від фашистів в 1944 році. Згадали і наших земляків, які відстояли честь і свободу нашої вітчизни в лиху годину війни. Нехай же їх імена залишаться в довічній вдячності нащадків

      
Війна, яка спіткала український народ, залишила за собою розруху, безліч людських жертв, проте український народ вистояв і переміг, не схилив голови і не став на коліна перед загарбниками, а здолав труднощі та разом з усіма народами - братами він піднявся на священний і нещадний бій з ворогом.  Молоде покоління має пам’ятати, що свобода Батьківщини оплачена життям мільйонів людей. Ми повинні пам’ятати, що самовіддана праця того покоління спільно з Радянською Армією кували Велику Перемогу.  Вічна пам’ять усім, хто поліг за звільнення української землі, й тим, хто загинув на окупованій території, в концтаборах та фашистських катівнях.


 

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар