понеділок, 3 жовтня 2016 р.

Флеш моб «Читай – формат немає значення!»


«Читай – формат немає значення!»  - саме таку назву мав флеш моб організований бібліотекою з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Флешмоб відбувся біля пам’ятника  Тарасу Григоровичу Шевченку, який був відкритий  24 вересня під час  святкування 1-шої  річниці створення об’єднаної територіальної громади та 246-ої річниці міста Новоукраїнки . Саме поряд із пам’ятним знаком  борцям за свободу і незалежність нашої держави, серед яких
загиблі воїни із Новоукраїнки, символічно постав у граніті пророк української державності, духовний символ нашого народу Тарас Григорович Шевченко. І  саме тому  в  флешмобі звучали уривки  з поеми «Кавказ», яка є такою актуальною в нашому буремному сьогоденні і яку  читав на  Майдані воїн  Небесної Сотні Сергій Нігоян. У цей нелегкий для України час, Шевченкове слово звучало якось по-особливому велично і актуально!  

У заході взяли участь учні 10кл. ЗШ №8 (кл. керівник Руденко Л.В.)  і читали вірші Кобзаря з різних носіїв інформації – книжок, періодичних видань, планшетів,  мобільних телефонів.
Завершився флеш-моб покладанням квітів до пам’ятника Т.Шевченку  та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
А перед цим старшокласники завітали до бібліотеки, де бібліотекар привітала присутніх з Всеукраїнським днем бібліотек, провела екскурсію відремонтованими залами бібліотеки, ознайомила з новинками української літератури  з книжкової виставки «Читай сучасне українською»         та новими надходженнями періодичних видань. Також учні переглянули відеоролики «Бібліотеки світу» та «Незвичайні бібліотеки світу».
 

Немає коментарів:

Дописати коментар