понеділок, 3 жовтня 2016 р.

Стань користувачем бібліотеки сьогодні30 вересня  вся бібліотечна спільнота відзначала своє професійне свято. Центральна бібліотека Новоукраїнського району   вирішила це свято провести зі своїми користувачами, друзями, однодумцями і організувала   вуличну піар-акцію «Стань користувачем бібліотеки сьогодні».

Святково і урочисто, під  музику та веселі пісні про  бібліотеку працівники зустрічали  жителів нашої громади, дарували їм теплі, щирі посмішки, розповідали про послуги бібліотеки, запрошували стати читачем, вручали пам’ятки та цукерки. 
 
Перехожі та вдячні читачі бібліотеки  висловлювали  свої щирі привітання з нагоди професійного свята та побажання книгозбірні.

Також багато зацікавлених зібрала  виставка - реклама нових  сучасних книг, які надійшли до бібліотеки  «Читай сучасне українською».


Приємно було отримувати вітання та чути слова подяки за свою роботу, адже це додає нам неймовірної енергії, сили та є стимулом працювати й надалі енергійно, творчо, натхненно, наполегливо і завзято на користь місцевої громади.

Немає коментарів:

Дописати коментар