четвер, 13 жовтня 2016 р.

“Громадська активність молоді – запорука сучасної держави”

З 10 до 16 жовтня  в Україні в ідзначається  Європейський тиждень місцевої демократії, який започатковано Указом Президента України з 2007 року.
           Завдання тижня є розповсюдження інформації про діяльність місцевих органів влади, ознайомлення громадян з основними принципами їх роботи, привернення уваги населення сіл, міст та регіонів до того, що їхня участь у місцевих справах є найважливішим чинником життєздатності демократії.
          

Саме тому, в рамках Європейського тижня місцевої демократії, та з метою формування ціннісного ставлення молоді до суспільства і держави, їх правової культури, 12 жовтня  для учнів ПТУ - 40 центральною бібліотекою було проведено інформаційно-просвітницьку годину  "Громадська активність молоді - запорука демократизації українського суспільства.

           Учні познайомилися з історією Європейського тижня місцевої демократії, його головною метою, завданнями, актуальністю, правовою базою  та  переглянули  книжкову викладку літератури “Місцева демократія – основа сучасної держави” в центральній бібліотеці. 
            Також молодь поділилася власними  думками стосовно  проведення реформи децентралізації в країні,  відкритості сайтів органів місцевого самоврядування та думками з приводу їх участі в житті громади.

Немає коментарів:

Дописати коментар