понеділок, 21 листопада 2016 р.

Урок історичної правди «Нові часи- нові герої»


День Гідності та Свободи відзначається в Україні щороку
 21 листопада на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
Значимість цього державного свята полягає насамперед в тому, щоб кожен з нас відчув свою приналежність до долі Батьківщини та власну відповідальність за гідне життя прийдешніх поколінь. Велич Дня Гідності та Свободи – в ідеалах і прагненнях кращих представників української нації, які віддали своє життя за достойне майбутнє рідної країни.
За незбагненним збігом обставин обидві українські революції розпочалися в один день 21 листопада. Завдяки великій людській громадянській відвазі та самовідданості, силі духу і стійкості змінено хід історії нашої держави.
До  Дня Гідності та Свободи в районнійбібліотеці проведено урок історичної правди «Нові часи- нові герої» для учнів ЗШ №8.
Бібліотекар розповіла про новітню історію України, як час, з якого почалася нова сторінка розвитку державності; про прояв громадянської активності під час Помаранчевої революції; про листопад 2013 року - Революцію гідності, що призвела до політичних та суспільних змін в Україні; про лютий 2014 року–Небесна сотня;про загиблих Героїв – учасників АТО  наших земляків.
До учасників заходу звернулисязаступник голови Новоукраїнської районної ради Талашкевич Олег Михайлович та учасник бойових дій , волонтер Панченко Анатолій Володимирович. Вони закликали молодь підтримувати дух патріотизму, боротися за нацональну ідею та ніколи не забути тих, хто віддав своє життя у цій боротьбі.
Під час заходу пролунали патріотичні музичні твори, у виконанні  дуету Жорнових Яни та Діми, дуету Попруг Аміни та Діани, а також пролунала пісня «Мамине безсоння», яку заспівав  Павло Олійник.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять мужніх патріотів, які відділи своє життя за незалежність України під час подій на Майдані та в зоні АТО. Згадали Героїв Небесної Сотні та усіх воїнів, що загинули на Сході України заради миру і злагоди країни, в тому числі і наших земляків. Герої небесної сотні віддали своє життя за кожного з нас, поклавши душу і тіло на вівтар за свободу своєї країни. Імена героїв патріотів назавжди закарбує історія, бо герої не вмирають, вони житимуть в нашій пам’яті вічно.

Немає коментарів:

Дописати коментар