понеділок, 5 грудня 2016 р.

Майстер – клас «Комп’ютерні презентації, засоби для створення та демонстрації презентацій»


Розвиток комп’ютерної техніки та поява мультимедійного проектора зараз дозволяє підготувати і показати ілюстрований матеріал у вигляді презентації. Саме цей термін включає в себе невід’ємні та важливі моменти для успішної організації якісного звукового, візуального і графічного супроводу доповідача.
Тому для користувачів бібліотеки проведено майстер – клас «Комп’ютерні презентації, засоби для створення та демонстрації презентацій»
Інформаційний блок заходу містив інформацію стосовного того, що таке презентація, які є форми презентації та про основні функції та можливості програми.    
Під час проведення майстер-класу присутні  познайомились з програмою PowerPoint, вчилися використовувати її в своїй  діяльності.
На початку майстер-класу було проаналізовано особливості редактора
PowerPoint, розкриті можливості редактора,  як інструменту за
поданням навчальної інформації.
 
Microsoft PowerPoint — це прикладна програма для створення і відображення наборів слайдів, в яких текст поєднано з графічними об'єктами, діаграмами, фотографіями, звуковими файлами та анімаційними ефектами.
А далі учасники заходу створювали власні презентації у редакторі PowerPoint, розкриваючи для себе можливості редактора PowerPoint як інструменту для подання навчальної інформації.

Немає коментарів:

Дописати коментар