вівторок, 6 грудня 2016 р.

«Є така професія – захищати Україну»


    
Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня. Цей день святкується щороку 6 грудня.

      
Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна залишається суверенною незалежною державою.

     
За останні два роки українська армія зазнала великих перетворень. Завдяки українцям, справжнім патріотам, які щодня роблять свій внесок у розвиток армії, військовим, для яких вірність державі та присяга – справа честі, вдалося відродити справді боєздатні та потужні збройні сили. Українська армія стала тією реальною силою, яка не дає агресору просто так прийти та захопити частину наших територій.

      У Центральній бібліотеці  Новоукраїнського району відбулась тематична зустріч «Є така професія – захищати Україну», присвячена Дню Збройних Сил України.
   
Особовий склад Новоукраїнського військомату приймали слова вдячності та щирі вітання. Бібліотекарі  подякуали за самовідданість, патріотизм, за справжній бойовий дух.
Музичною окрасою свята були пісні у виконанні солістки гурту «Сяйво» Н. Білухи.

     Хочемо висловити вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил. Бажаємо вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу. Нехай у ваших родинах панує щастя, мир та добробут.

Немає коментарів:

Дописати коментар