середа, 7 грудня 2016 р.

Інформаційно-пізнавальна година «Хай не міліє доброти криниця»


Бібліотечне обслуговування користувачів з особливими потребами, є  актуальною темою. Своє основне завдання книгозбірня вбачає в забезпеченні інтелектуального доступу до інформації читачам з обмеженими можливостями, сприянню їх соціальної адаптації, розвитку творчих можливостей, організації змістовного дозвілля. Важлива роль відводиться також вихованню в підростаючого покоління толерантного ставлення до людей з особливими потребами.
Територіальний центр соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) завжди гостинно запрошує до себе на заходи бібліотекарів ЦРБ та  всіх бажаючих громадян, які стоять в них на обліку.
3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день інвалідів. Тож для осіб з обмеженими фізичними можливостями міста було організовано та проведено  інформаційно-пізнавальну годину «Хай не міліє  доброти криниця»,  яка включала в себе інформацію стосовно відзначення цього дня в світі, огляд  законодавчих актів України,  які стосуються  людей з обмеженими фізичними можливостями, повідомлення про видатних людей, що мали інвалідність, але знаходили в собі сили займатися політикою, писати картини, романи, вірші, музику.
 Захід проведено формі зустрічі,  спілкування  за чашкою чаю. Присутнім отримали  інформацію  про послуги  територіального центру, які надаються  та послуги, які планується надавати  в перспективі.
Доповнила захід  бесіда – застереження «Як не стати жертвою шахраїв». Приємним моментом для учасників стала розіграна лотерея  -  кожен з присутніх отримав подарунок.

Немає коментарів:

Дописати коментар