пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

Година спілкування «Подолати насильство – завдання всіх і кожного»

Найвищою цінністю держави є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека.
Кожного року з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Долучилася до цієї акції і Новоукраїнська центральна районна бібліотека в якій було проведено  годину спілкування «Подолати насильство – завдання всіх і кожного».

На захід були запрошенні  начальник Новоукраїнського Бюро  правової допомоги Крістіна Юріївна  Познаховська , фахівець із соціальної роботи Новоукраїнського РЦСССДМ Мироненко Юрій Петрович та учні ЗШ №1.


Бібліотекар  розповіла учням про історію започаткування в Україні акції «16 днів проти насильства» та про важливі дати, які охоплює її шістнадцятиденний період.
Крістіна Юріївна звернула увагу присутніх учнів на види насильства, що існують в  сучасному  суспільстві: насильство в сім’ї, психологічне насильство, економічне насильство, фізичне насильство, шкільне насильство та інші.

Юрій Петрович  розповів учням про те, що насильство в суспільстві тісно пов’язане з домашнім насильством, а члени суспільства, які виросли в умовах насильства, самі стають його носіями.


Учні переглянули мультимедійну презентацію «Насильство в сучасному суспільстві» та обговорили проблеми насильства в підлітковому середовищі.
Також  присутнім було запропоновано знайти виходи із ситуацій, які містять ознаки насильства. Вони охоче долучились до обговорення.У підсумку закріпили і поглибили знання про права людини, про насильство та його види; сформували навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку;  вміння толерантно ставитись до людей.Немає коментарів:

Дописати коментар