четвер, 19 січня 2017 р.

Бібліотека вдячна за подаровані книги

          З давніх – давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати. 
Пам’ятки людської думки накопичувалися саме в бібліотеці упродовж багатьох століть.

Серед жителів міста, користувачів центральної бібліотеки стало доброю традицією – дарувати книги рідній бібліотеці. Дарунки книг в рамках акції «Подаруй бібліотеці книгу» бібліотекам – це форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування. Дарування - це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Майже в кожного вдома є книжка, яка давно прочитана, а в бібліотеці на неї чекає читач. От і несуть користувачі  власні книги в дарунок бібліотеці.
Наприкінці 2016 року центральна бібліотека отримала в дарунок від жителів міста чимало нових книг. Особливо цінними були дарунки з  власних бібліотек, підібрані по жанрам уподобань дарувальника.
Так Костянтин Бурлака поділився великою кількістю книг жанру фантастики «Войны магов», «Магия фэнтези», серед яких твори Ю. Нікітіна, Д.Браславського, В. Романовського, С. Садова, Г. Орловського, Є.Шумської та ін.
        Тетяна Олександрівна Мирська кожного року дарує нові художні  книги про романтичні історії кохання відомих авторів Д. Стіл, С. Браун, Б. Картленд, Т. Веденська , Б.Крен, С.Лоуренс та інші. 
       Наталія Георгіївна Мамалига передала до бібліотеки  нові художні книги: Ю.Щербака «Повернення блудного сина» та Д.Брауна «Інферно».
     Бібліотека висловлює щиру подяку всім дарувальникам за кожну подаровану книгу бібліотеці та безкорисний внесок у формування її фонду.  Кожен дар важливий для нас, адже він дає можливість продовжити життя книзі та знову і знову радувати користувачів бібліотеки щирих поціновувачів друкованого слова.


Немає коментарів:

Дописати коментар