середа, 8 лютого 2017 р.

Інформаційна година «День безпеки в інтернеті»

 День безпечного інтернету  прогресивне людство відзначає 7 лютого, адже дана проблема давно вже стала однією з глобальних. Це ключова міжнародна дата, присвячена проблемі безпеки дітей і дорослих в мережі і формуванню етичного онлайн -середовища.  Цю традицію запровадили в Європі в 2004 році, бо питання інформаційної безпеки виявилися актуальними для різних країн світу. В тому, щоб зробити Інтернет чистішим і безпечнішим, без хакерів, терористів, спаму зацікавлений будь-який інтернет-користувач.   
  З метою поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для учнів ДНЗ  «ПТУ-40 м. Новоукраїнка» було проведено інформаційну годину «День безпеки в інтернеті».
 Бібліотекар запропонувала зосередитися не на негативних моментах, пов'язаних з Інтернетом, а в першу чергу на тому колосальному потенціалі, який глобальна мережа несе своїм користувачам, мова йшла також про безпеку і про те, наскільки це важливо відрізняти ризики від реальної шкоди. Для кращого засвоєння інформації учні переглянули  відео про Інтернет та його небезпечну інформацію. Особливу увагу було приділено погляду підростаючого покоління на розвиток Інтернету, на ті аспекти, які потребують поліпшення.
  Учасники заходу мали можливість  висловити власну думку та обговорити безпосередній зв’язок теми із власним досвідом користуванням Інтернет та плануванням подальших дій його безпечного використання.

    Інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн.

Немає коментарів:

Дописати коментар