середа, 15 лютого 2017 р.

Романтичний вернісаж «Коли єднаються серця…»

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Найромантичнішим святом року є – День Святого Валентина.
Цього холодного дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились десь серед юрби. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.
    

        Завітав Святий Валентин і до учнів ДНЗ ПТУ №40 центральна бібліотека підготувала та провела молодіжно-розважальний романтичний вернісаж  «Коли єднаються серця…».
Розпочалося свято словами бібліотекаря про кохання  з представленням трьох пар, які в подальшому брали участь у конкурсах.  З задоволенням присутні слухали  легенду про Святого Валентина, інформацію про святкування цього дня в інших країнах.  


Цікава для молоді стала і конкурсна програма.  Учні з захопленням приймали участь в багатьох пізнавальних та жартівливих конкурсах, серед яких «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я», суть якого полягала в об’єднанні імен в пари, відомих своєю любов’ю людей по всьому світу. В кінці заходу журі визначило  саму  ідеальну,  романтичну та  артистичну пари, які були нагородженні тематичними подарунками-сюрпризами.  Усі присутні отримали позитивні емоції від свята.


Немає коментарів:

Дописати коментар