четвер, 16 лютого 2017 р.

Урок застереження «Тероризм – сучасні загрози»

Клуб «Підліток»


Тероризм - постійний супутник людства, який відноситься до числа самих небезпечних і важкопрогнозованих явищ сучасності, що здобувають усе більш різноманітні форми та загрозливі масштаби. Терористичні акти приносять масові людські жертви, роблять сильний психологічний тиск на великі маси людей, тягнуть руйнування матеріальних і духовних цінностей, що не піддаються часом відновлення, сіють ворожнечу між державами, провокують війни, недовіру і ненависть між соціальними і національними групами, які іноді неможливо подолати протягом життя цілого покоління.З метою попередження терористичної діяльності, в умовах загрози чи вчинення терористичного акту, забезпечення належного рівня безпеки, мінімізації та ліквідації наслідків таких ситуацій та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу, в разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний та воєнний час, для членів морально – правового клубу «Підліток» - учнів Новоукраїнського ДНЗ ПТУ №40 за участі директора центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету  Новоукраїнської міської ради Мироненка Ю. П. та начальника  Новоукраїнського районного відділу з питань пробації Гавриш Л. В. проведено  урок застереження «Тероризм – сучасні загрози».


Інформаційний блок заходу містив інформацію про тероризм, як і де  можна натрапити на небезпечну «іграшку», види вибухових пристроїв та як  їх розпізнати за зовнішнім виглядом, як себе вести в  натовпі і як діяти відповідно до ситуації та ін. Бібліотекар познайомила учнів з наявним в  бібліотеці інформативним  матеріалом по темі заходу.
Юрій Петрович провів інструктаж та пояснювальну бесіду про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек; поведінку людини  в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та інше.
Людмила Володимирівна акцентувала увагу учасників заходу на  правилах поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів, а також провела серед учнів  анкетування “Тероризм. Твоя цивільна позиція” та  опитування “Тероризм: це що?”.


         Присутні прослухавши інформацію, активно включалися в обговорення даної проблеми. На закінчення заходу діти пообіцяли, що будуть уважними  та обачними в цей непростий для України час.
Аналіз результатів анкетування та опитування  показав, що учнів хвилюють порушені проблеми, і що сучасна молодь потребує  інформації з даної теми.
Немає коментарів:

Дописати коментар