понеділок, 20 лютого 2017 р.

Відео презентація «Герої Небесної Сотні: Віктор Чміленко».

Для учнів ДНЗ СПТУ- 40 проведено відео презентацію «Герої Небесної Сотні: Віктор Чміленко».
 Разом пригадали події Революції Гідності    (листопад 2013 року – лютий 2014 року),   подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя , відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України .

В рамках бібліотечного проекту «Культурна мапа Кіровоградщини: Кіровоградщина вчора, сьогодні, завтра» віддали шану    нашому земляку, Герою Небесної  Сотні Віктору  Чміленку.
У лютому 2014р.Кіровоград прощався з Віктором Чміленком, фермером із Бобринецького району, в якого поцілила на Євромайдані снайперська куля. Попрощатися з героєм України зібралося стільки людей з усіх куточків Кіровоградщини, що, здається, обласний центр ще й не бачив. Відбулася громадянська панахида.

Віктор належав до числа тих небагатьох людей, які не тільки вірять в те, що без активного громадянського суспільства в державі не буде жодних змін, що все залежить саме від них, а й реально змінюють світ.      Переглядаючи відео презентацію , відеоролики («Герої небесної Сотні. Віктор Чміленко»,   «Чміленко Віктор. Герої не вмирають»,  «Прощання з Віктором Чміленко»), учні познайомилися з розповідями людей, які знали Віктора Чміленка  якнайкраще: дружини, дочок, сина,його друга Олексія Цоколова.

Бібліотекар  також познайомила учнів  з книгами з  виставки-експозиції    «Герої нашої доби».

Немає коментарів:

Дописати коментар