середа, 15 лютого 2017 р.

Панорама періодичних видань «Сторінками періодичних видань»

Газети і журнали відіграють дуже важливу роль у житті сучасної людини. Сьогодні в Україні велика кількість газет і журналів. От тільки останнім часом ціни на них стали дорожчі.  Тому підписатися на періодику можуть не всі. Але вихід є. Можна прочитати улюблену газету чи журнал у бібліотеці.
На даний час центральна бібліотека отримує багато цікавих всеукраїнських, обласних, районних газет та журналів. Періодичні видання  підписуються, виходячи з потреб користувачів бібліотеки, які із задоволенням читають і переглядають їх, з нетерпінням очікують нових номерів.
Смаки у користувачів різні, тому і періодика різнопланова, цікава та корисна. Користуються попитом відвідувачів бібліотеки  періодичні видання присвячені питанням здоров’я та здорового способу життя, публікації про відомих людей України та світу, кулінарні рецепти та поради по кулінарії, веденню домашнього господарства, садівництву та городництву, поради домашнім майстрам, юридичні консультації,  астрологічні прогнози, гороскопи, тести, історії кохання та ін. Про це все йшлося в панорамі періодичних видань «Сторінками періодичних видань», яку центральна бібліотека організувала та провела для працівників міської ради.Розмаїття періодичних видань із фонду бібліотеки було презентовано працівникам міської ради та проведено огляд їх публікацій.
Учасники заходу мали змогу перереєструватися та переглянути запропоновану періодику.
      Запрошуємо і  Вас до центральної  бібліотеки для знайомства з цікавою періодикою та корисною інформацією.


Немає коментарів:

Дописати коментар