середа, 15 березня 2017 р.

День краєзнавства «Звільнившись від нацистської навали, розквітло наше місто назавжди»

Проект «Мій рідний край - Новоукраїнщина»

     17 березня 1944 року -  День визволення міста Новоукраїнки від німецько–фашистських загарбників.  Саме цей день, коли радянські війська звільнили  наше рідне місто, є етапною, знаковою сторінкою  в історії нашого міста.
        Тому бібліотекарями Новоукраїнської центральної бібліотеки  спільно з ДНЗ ПТУ №40  до Дня визволення міста Новоукраїнка від фашистської окупації в рамках проекту «Мій рідний край - Новоукраїнщина» було проведено День краєзнавства  «Звільнившись від нацистської навали, розквітло наше місто назавжди» .


Учні пригадали хід подій березня 1944 року, війська які першими вступили в місто, та як його жителі зустрічали своїх визволителів і трагічні втрати в роки війни. Згадали також і воїнів,  які виявляли небувалий героїзм на бойових рубежах, визволителів, що пройшли страшну і сувору школу війни, а у повоєнні роки відбудовували зруйноване місто, і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь у щасливе майбутнє. Серед учасників заходу було проведено бліц- опитування «Пам'ятаємо, славимо, вшановуємо». Учні училища виявили неабиякі знання з історії України в роки Другої світової війни, показали правильність та швидкість логічного мислення.
      Нинішнє й майбутні покоління зобов’язані визволителям  життям, а наша Новоукраїнка – своїм існуванням. Доземний наш уклін і перед нині живими ветеранами Другої світової війни, які пронесли через лихоліття війни любов до своєї Батьківщини.

Немає коментарів:

Дописати коментар