четвер, 9 березня 2017 р.

Проект «Мій рідний край, Новоукраїнщина!» Поетичний марафон «Рідна мова в поезії рідного краю»

Поезія…Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, закликає людину мислити образами, не дає нашій душі зачерствіти. А виразні засоби мови поезії збагачують мову людини, допомагають спілкуванню, розширюють кругозір. Поезія допомагає відкрити таємниці душі.  


Проект «Мій рідний край, Новоукраїнщина!» над реалізацією якого працює центральна бібліотека  спрямований також і на  популяризацію творчості поетів і письменників рідного краю.  Поетичний марафон «Рідна мова в поезії рідного краю», проведений в рамках проекту допоміг старшокласникам ЗШ №1 відкрити прекрасний світ поезії, ознайомитись з поетичним доробком поетів-земляків, сторінками їх життя. 

Розповідь бібліотекарів супроводжувала презентація присвячена поетам Новоукраїнщини - О.Антоненку, С.Коляді, К.Нікітченко, О.Каєнку, Т.Харьковій, І. Косих, В.Леві, П.Аношкіну. Це надзвичайні люди: талановиті, з багатобарвним сприйняттям світу, з очима, відкритими для всього прекрасного. Поезія - це стан їхньої душі, пісня, яка лине із самого серця. Кожен вірш - це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя, неповторний барвистий опис життєво-важливих цінностей, переживань, почуттів, емоцій. В цьому сповна переконалися учасники заходу.

Немає коментарів:

Дописати коментар