четвер, 9 березня 2017 р.

Урок відвертості «Гіркі плоди солодкого життя»

Наркоманія є однією з найважливіших проблем сучасного суспільства. Основна частина наркоманів – підлітки і молоді люди, які набагато слабкіші психологічно аніж дорослі.
Наркотики – це речовини (природні або синтетичні), які здатні впливати на діяльність організму та свідомість людини, їх систематичне вживання призводить до фізичної та психічної залежності.
З метою популяризації здорового способу життя Новоукраїнська центральна бібліотека  для учнів ЗШ №1 провела чергове засідання клубу «Підліток» - урок відвертості «Гіркі плоди солодкого життя».
          Кожному від народження  надається найцінніший дар - життя.   І найдорожче, що у нас є в житті - це здоров'я.   Але, як це не дивно, люди дуже легковажно  можуть ставитись до здоров'я,особливо молодь.
В доступній формі бібліотекар розповіла присутнім про важливість збереження здоров’я, шкоду куріння, алкоголю, наркотиків, про те як не слід підпадати під вплив реклами і діяти за прикладом товаришів, що вже  ступили на  шлях згуби власного здоров’я  та життя.
Старшокласники отримали інформацію про  речовини, що називаються наркотиками, дізналися про наслідки їх дії на організм людини, яке падіння з вершин чекало відомих зірок світу, отримали відповідь на питання чому процвітає наркобізнес, як пов'язані наркотики і ВІЛ-інфіковані та  як захистити себе від наркоманії.

Захід супроводжувався мультимедійною презентацією «Наркотики». Присутні активно обговорювали тему, виявили обізнаність та зацікавленість до порушених питань. 

Немає коментарів:

Дописати коментар