четвер, 13 квітня 2017 р.

Інформаційне досьє «Сторінками юридичної періодики»


На сьогоднішній день багатьом людям потрібні кваліфіковані юридичні поради  та консультації. В періодичних виданнях «Юридическая консультация» та «Домашний адвокат», які отримує центральна бібліотека публікуються чимало з них.  
З метою більш ширшого ознайомлення працівників міської ради з періодичними виданнями, які отримує центральна бібліотека проведено інформаційне досьє «Сторінками юридичної періодики».
Учасникам заходу проведено огляд газет «Домашний адвокат», яка виходить щомісячно, а газети  «Юридическая консультация»,  яка виходить двічі на місяць. Дані періодичні видання містять юридичну інформацію як для юристів, так і для всіх, хто цікавиться українським  законодавством. Газети  рекомендовані для дієвих людей, бажаючих знати та захищати свої права.
Як вирішити складний житловий спір, оформити спадщину, визначити 
розмір пенсії, захистити свої права перед роботодавцем, грамотно брати участь в судовому процесі професійне рішення  цих і багатьох інших питань - на сторінках  цих газет. Ці питання будуть цікаві  і звичайним громадянам.

Також присутніх було проінформовано про сайти в мережі Інтернет, які користуються  популярністю серед користувачів центральної бібліотеки та містять інформацію юридичного змісту.

Немає коментарів:

Дописати коментар