пʼятниця, 28 квітня 2017 р.

Презентація книги Братів Капранових "Забудь - річка"


27 квітня 2017 року у приміщенні Новоукраїнської районної ради відбулася зустріч з українськими письменниками братами Капрановими. Літератори презентували шанувальникам друкованого слова м. Новоукраїнки останню зі своїх книг, новий історичний роман  «Забудь-річка» та розповіли про попередні: "Щоденник моєї секретарки», «Історія Незалежності України», «Веселі свята», «Кобзар 2000» та інші.
Зустріч була дуже цікавою та стала незабутньою подією для кожного із присутніх. Щирість письменників, чудова українська мова, цікава презентація кожної з книг неодноразово зачаровувала присутніх. Кожен з учасників зустрічі мав змогу особисто поспілкуватись з письменниками, придбати уподобані книги та взяти автограф. 

Роман «Забудь-річка» про розслідування родинної історії трьох людей. Зазначений твір  увійшов у Довгий список літературної премії «Книга року ВВС-2016», а згодом і у Короткий.
Книгу представили 21 березня 2016 року, після чого розпочався Всеукраїнський тур презентації книги. Ідеєю роману автори завдячують своїм дідам: один з яких червоноармієць, а інший — «ворог народу». Цікавою і цінною водночас є робота із історичними джерелами, використаними у їх книзі. Автори вивчали спогади бійців УПА, Червоної армії, німецької армії, в’язнів радянських таборів, дослідження підпільного руху 30-х та 40-х років, довоєнної Галичини.
          Завітали Брати Капранови і до Новокраїнської центральної бібліотеки де також поспілкувались з користувачами та працівниками бібліотеки

Немає коментарів:

Дописати коментар