понеділок, 10 квітня 2017 р.

Мандрівка веб – сайтами «Ось вони - храми знань: найвідоміші бібліотеки світу»

З метою ознайомлення користувачів з найвідомішими бібліотеками світу, їх інформаційно-документальними ресурсами, віртуальними виставками та послугами  в інформаційно-ресурсному центрі бібліотеки проведено мандрівку веб – сайтами «Ось вони - храми знань:  найвідоміші бібліотеки світу».
Переглянувши презентацію про найкращі бібліотеки сучасності  учасники заходу подорожуючи мережею Інтернет відвідали сайти найбільших бібліотек світу та мали змогу самі  заходити на сайти відомих бібліотек і переглядати фото і  цікаву інформацію про бібліотеку.
В Україні налічують близько 40 тисяч бібліотек, у світі їх кількість значно більша, та серед всіх ми обрали і обговорили найбільші та найкрасивіші, дізналися, що бібліотеки зберігають мільйони книг, манускриптів та архівних документів. Саме тут можна осягнути глибини мудрості та зануритися у світ науки. Тож бібліотекар з присутніми дійшли висновку, що бібліотека – нагромаджувач історичного розвитку культури, адже в її фондах збираються документи з історії, що фіксують розвиток культури і містять дані про події, досягнення і проблеми суспільного життя. Виходячи з того, що зафіксована в документах інформація є довговічною, можна сказати, що бібліотека – берегиня національної культури.

    
У кожній країні  в різні періоди бібліотеки  виконували важливу духовну місію – бути дзеркалом і пам’яттю народу, держави, центрами їхньої духовності.

Немає коментарів:

Дописати коментар