неділя, 16 квітня 2017 р.

Інформіна «Інтернет. Соціальні мережі: добро чи зло»

Мережа Інтернет та соціальні мережі сьогодні є важливим та ефективним засобом налагодження та підтримання соціальних зв’язків.
З метою спонукання підлітків поглянути на глобальну комп'ютерну мережу Internet з різних сторін, узагальнити їх знання про комп'ютерні мережі і Internet, виховання культури спілкування в соціальних мережах для користувачів інформаційно-ресурсного центру проведено інформіну «Інтернет. Соціальні мережі: добро чи зло».
Під час проведення інформаційного блоку заходу бібліотекар та учасники  з’ясовуючи переваги та мінуси мережі Інтернет та соціальних мереж дійшли висновку, що Інтернет має набагато більший обсяг інформації і дозволяє отримати затребувану ними інформацію, підготувати домашнє завдання. З допомогою Інтернет  можна краще підготуватися до контрольної роботи або простого уроку, знайти відповіді на свої власні питання. У них з’являється час зайнятися своїм хоббі, що також корисно для  їх розвитку.
Відмітили учасники також і  негативне. Підлітки майже весь час сидять за комп’ютером або телефоном, дуже часто замикаються у собі. Стають грубими та агресивними.  Мережа Інтернет впливає і на характер підлітків. Але попри всі небезпеки та ризики, пов’язані з використанням соціальних мереж, ніхто з нас від них уже не відмовиться. Тому важливо дотримуватися елементарних правил безпеки, стежити, щоб антивіруси на пристроях, із яких проводиться вхід в аккаунти, регулярно оновлювалися, і тоді теоретично кожен з нас буде більш-менш у безпеці.


Немає коментарів:

Дописати коментар